NIEPLANOWANE, Cała prawda o…

2 listopada 2019

NIEPLANOWANE, Cała prawda o przemyśle aborcyjnym – wchodzi do polskich kin!

Lewactwo i wszelkiego rodzaju pro-aborcjoniści, którzy zaprzeczają biologicznym faktom dowodzącym tego, że życie ludzkie zaczyna się w chwili zapłodnienia (poczęcia) bardzo się starali, żeby ten film nie wszedł na ekrany różnych krajów. Jednak ta oparta na faktach anty-aborcyjna opowieść, mimo prób stłamszenia jej dystrybucji wchodzi na ekrany polskich kin!

„1 listopada na ekrany polskich kin trafił jeden z najważniejszych filmów w trwającej wojnie między cywilizacją życia a cywilizacją śmierci. Chodzi o fabularyzowany dokument „Nieplanowane”, który opowiada przemianę Abby Johnson, dyrektor placówki aborcyjnej w Stanach Zjednoczonych, która przyczyniła się do przeprowadzenia co najmniej 22 tysięcy aborcji.

Według Macieja Bodasińskiego, jednego z dystrybutorów filmu „Nieplanowane”, jest to produkcja, która ma przebudzić ludzkie sumienia. – Ten film nie traumatyzuje i niejest stworzony po to przygniatać, tylko uzdrawiać – podkreśla.

Dodaje, że wybór daty 1 listopada na premierę filmu jest nieprzypadkowy. – Chcieliśmy przypomnieć, że dzieci, które zostały zabite w wyniku aborcji to też ludzie, a nie „zlepki komórek”, że one też miały szanse żyć na ziemi. Chcemy przywołać pamięć o nich – tłumaczy Bodasiński.

Film powstał na podstawie książki, w której Abby Johnson przedstawiła swoje doświadczenia. Po porzuceniu Planned Parenthood kobieta stała się obrończynią życia, wspiera osoby, które pracowały w przemyśle aborcyjnym. Film „Nieplanowane” będzie wyświetlany w większości sieci kinowych w Polsce.

Źródło: Polskie Radio”

#aborcja #nauka #film #biologia #ciekawostki

No Comments

Comments are closed.