Mandalorianin to absolutnie…

3 lipca 2021

Mandalorianin to absolutnie jedyna rzecz, która wyszła dobrze Disneyowi. Fantastyczny miraż klasycznej formuły westernów z uniwersum gwiezdnych wojen tchnął życie w serię i przywrócił poczucie przeżywania przygody podczas oglądania kolejnych odcinków. Do tego po raz pierwszy od 15 lat udało się skomponować muzykę, która faktycznie wpadałaby w ucho i zostawała z widzem już po zakończeniu seansu. Coś z tego seria była kiedyś znana, co kiedyś było wręcz jej znakiem rozpoznawczym.

Niestety Disney nawet to potrafił spieprzyć, wyrzucając jedną z głównych aktorek (Gine Carano) za zbyt mało radykalnie lewicowe poglądy. Co wpłynie też negatywnie na nadchodzącą serię o Bobie Fett.

Ps, zauważyliście jak bardzo Disney wstydzi się nowej trylogii? W zasadzie wszystko co teraz powstaje milczy na temat tego beznadziejnego wysrywu o Kylo i Rey: Bad Batch, Solo, Rouge One, Mandalorianin, Fallen Order, Book of Boba Fett, Kenobi. Wszystko oscyluje w czasach Imperium, albo zaraz po jego upadku. Nikt nie chce dotykać tego śmierdzącego jaja.

#starwars #mandalorian #gwiezdnewojny #film

No Comments

Comments are closed.